logo_CROSCO hotline 3

.

Vitajte na našich stránkach!

Sme slovenská, čisto rodinná firma, zaoberajúca sa  okrem iného modernými a efektívnymi spôsobmi osobnej prepravy jednotlivcov.

Nebudeme sa tu chváliť, že sme objavili koleso – aj keď sme už blízko!  Chceme Vám však ukázať, že aj takto sa to dá a veríme že budete veľmi milo prekvapení – minimálne tak ako my pri prvom stretnutí s technicky unikátnou a dizajnovo vydarenou motorovou (benzínovou a neskôr aj elektrickou) kolobežkou CROSCO.

Nepracujeme s ničím, čomu naozaj neveríme a čo by sme vrele neodporučili aj svojim najbližším! Naše motto „Iba špičkové ale cenovo dostupné technológie a slušný a férový prístup majú trvalú hodnotu!“ sa snažíme dodržať aj v oblasti, ktorej sa tieto stránky venujú.

Ako sa hovorí “Najcennejšia informácia je tá, ktorú vám výrobca, predajca, či dodávateľ nepovie”. A tiež že “Informácie majú cenu zlata”. Naša filozofia je iná – všetko čo má cenu (INFORMÁCIE) máte u nás zdarma! Na nasich stránkach nájdete všetko čo vieme my a podľa nás máte právo vediet aj Vy. A to vysoko nad rámec informácií ktoré poskytuje oficiálne výrobca. Ostatné je len o skúsenostiach ktoré sa nie vždy dajú dať jednoducho na “papier”. Ak tu vložené informácie (popisy, špecifikácie, návody, odporúčania, postupy,…) preštudujete a napriek tomu niečo čo potrebujete vedieť nenájdete zavolajte alebo napíšte, radi Vám pomôžeme! Budeme radi ak daný postup dodržíte – je to obojstranne fér a je to aj o vzájomnej úcte. Náš čas je rovnako vzácny ako ten Váš….

Viac o našej pracovnej (aj životnej) filozofii sa môžete dočítať tu: JAPYS s.r.o. – naša filozofia

Sme oficiálny a výhradný partner výrobcu motokolobežky CROSCO pre Slovenskú republiku a to pre oblasť dovozu a distribúcie, malo/veľkoobchodu a servisu, preto sa na nás s dôverou obracajte vo všetkých súvisiacich otázkach.

.

Kontakty a kompletné údaje firmy:

obchodné meno: JAPYS s.r.o.
sídlo/poštová adresa: Kataríny Brúderovej 38, 831 07 Bratislava (mapka nižšie)
zápis v OR: OR Okresného súdu BA 1, Oddiel: Sro, vložka 80755/B
IČO: 46620672
DIČ: 2023503262
IČ DPH: SK2023503262
banka: VUB banka, a.s., Bratislava
IBAN (číslo účtu): SK5402000000003007610657
SWIFT (BIC): SUBASKBX
 telefón: +421 (0)910 341 906
 e-mail: unimoto@unimoto.sk

.

Ak je pre Vás telefonovanie neprimerane finančne nákladné, neváhajte, pokojne nám zavolajte a v skratke povedzte o čo ide – my Vás zavoláme späť na náš účet. To samozrejme neplatí pre krajiny ako Somálsko, Kongo, Libéria, Kirgistan a podobne :-):-):-) … vďaka za pochopenie..

Prosíme, zavolajte nám vždy predtým ako prídete aby ste neprišli keď tu  práve nie sme, resp. aby ste zbytočne nečakali keď vybavujeme klienta čo prišiel pred Vami.

.

Miesto kde nás nájdete a otváracie hodiny:

Naše sídlo je zároveň miestom kde vám CROSCO radi predvedieme a doplníme akékoľvek súvisiace informácie ktoré vás zaujímajú a je zároveň miestom pre prijímanie a odovzdávanie zákaziek (predaj, servis, reklamácie…).

Sme vám k dispozícii v pracovné dni, štandardne Pondelok-Piatok v časoch 9:00h-12:00h a 15:00h-18:00h (ak sa nedohodneme inak)….

V čase 12:00-15:00 máme ako prví na Slovensku oficiálnu SIESTU ….

.

… a ako nás ľahko nájdete osobne?

Nájdete nás na adrese ul. Kataríny Brúderovej 38, Bratislava – m.č. Vajnory, kúsok od centra Vajnor, len pár metrov od hlavného ťahu cez Vajnory na Pezinok resp. Chorvátsky grob, na križovatke typu T so Zátureckého ulicou … Niektoré navigácie nevedia našu adresu nájsť (neaktuálne mapové podklady) – v takom prípade použite adresu Zátureckého 2, čo je rodinný dom oproti nám cez križovatku… Prosíme, zavolajte nám v každom prípade predtým ako prídete aby ste neprišli keď tu nie sme…

Nie je možné pridávať komentáre.