logo_CROSCO hotline 3

.

Vitajte na našich stránkach!

Sme slovenská, čisto rodinná firma, zaoberajúca sa  okrem iného modernými a efektívnymi spôsobmi osobnej prepravy jednotlivcov.

Nebudeme sa tu chváliť, že sme objavili koleso – aj keď sme už blízko!  Chceme Vám však ukázať, že aj takto sa to dá a veríme že budete veľmi milo prekvapení – minimálne tak ako my pri prvom stretnutí s technicky unikátnou a dizajnovo vydarenou motorovou (benzínovou a neskôr aj elektrickou) kolobežkou CROSCO.

Nepracujeme s ničím, čomu naozaj neveríme a čo by sme vrele neodporučili aj svojim najbližším! Naše motto „Iba špičkové ale cenovo dostupné technológie a slušný a férový prístup majú trvalú hodnotu!“ sa snažíme dodržať aj v oblasti, ktorej sa tieto stránky venujú.

Ako sa hovorí “Najcennejšia informácia je tá, ktorú vám výrobca, predajca, či dodávateľ nepovie”. A tiež že “Informácie majú cenu zlata”. Naša filozofia je iná – všetko čo má cenu (INFORMÁCIE) máte u nás zdarma! Na našich stránkach nájdete všetko čo vieme my a podľa nás máte právo vedieť aj Vy. A to vysoko nad rámec informácií ktoré poskytuje oficiálne výrobca. Ostatné je len o skúsenostiach ktoré sa nie vždy dajú dať jednoducho na “papier”. Ak tu vložené informácie (popisy, špecifikácie, návody, odporúčania, postupy,…) preštudujete a napriek tomu niečo čo potrebujete vedieť nenájdete zavolajte alebo napíšte, radi Vám pomôžeme! Budeme radi ak daný postup dodržíte – je to obojstranne fér a je to aj o vzájomnej úcte. Náš čas je rovnako vzácny ako ten Váš….

Viac o našej pracovnej (aj životnej) filozofii sa môžete dočítať tu: JAPYS s.r.o. – naša filozofia

Sme oficiálny a výhradný partner výrobcu motokolobežky CROSCO pre Slovenskú republiku a to pre oblasť dovozu a distribúcie, malo/veľkoobchodu a servisu, preto sa na nás s dôverou obracajte vo všetkých súvisiacich otázkach.

.

Kontakty a kompletné údaje firmy:

meno:            JAPYS s.r.o.

daňové sídlo:  Karpatské námestie 10A, 831 06 Bratislava – Rača (na tejto adrese nás ale nehľadajte ani sem nezasielajte poštu – adresa na to určená je uvedená nižšie)

zápis v OR:     OR Okresného súdu BA 1, Oddiel: Sro, vložka 80755/B

IČO:               46620672

DIČ:               2023503262

IČ DPH:          SK2023503262

banka:            VUB banka, a.s., Bratislava

IBAN:             SK5402000000003007610657

SWIFT (BIC):  SUBASKBX

 telefón:         +421 (0)910 341 906

 e-mail:          unimoto@unimoto.sk

.

Ak je pre Vás telefonovanie neprimerane finančne nákladné, neváhajte, pokojne nám zavolajte a v skratke povedzte o čo ide – my Vás zavoláme späť na náš účet. To samozrejme neplatí pre krajiny ako Somálsko, Kongo, Libéria, Kirgistan, Mongolsko a podobne :-):-):-) … vďaka za pochopenie..

Prosíme, zavolajte nám vždy predtým ako prídete aby ste neprišli keď tu  práve nie sme, resp. aby ste zbytočne nečakali keď vybavujeme klienta čo prišiel pred Vami.

..

Miesto kde nás (fyzicky) nájdete + otváracie hodiny:

Adresa Vojtechovce 708, 93038 Nový Život je miestom kde vám CROSCO radi predvedieme a doplníme akékoľvek súvisiace informácie ktoré vás zaujímajú a je zároveň miestom pre prijímanie a odovzdávanie tovarov a služieb (predaj, servis, reklamácie…) osobne alebo poštou (poštová/doručovacia adresa).

Sme vám k dispozícii v štandardných pracovných dňoch v čase 9:00-17:00 (ak sa nedohodneme inak) ale pre osobnú návštevu vždy len v telefonicky vopred dohodnutých časoch, preto si termín vždy dohodnite vopred (… neprídete keď tu nie sme, nečakáte keď už je niekto vybavovaný pred Vami, neprídete zbytočne ak náhodou nemáme presne to čo potrebujete…).

My plne akceptujeme že máte mimo svojej prac. doby (večer, víkend, sviatky…) právo na súkromie a preto očakávame od zákazníkov to iste! Vdaka za porozumenie! 

.

… a ako nás ľahko nájdete cez GPS navigáciu?

GPS súradnice:  

48°06’05.6″N 17°28’50.6″E

navigacia cez GoogleMaps:

https://maps.app.goo.gl/KWTsrc1zFrD2Z47P8

Nie je možné pridávať komentáre.