(najaktuálnejšie správy sú navrchu…)

***********************************

Vážení zákazníci a fanúšikovia CROSCO!

S poľutovaním vám oznamujeme ukončenie našej činnosti. Dôvody su zrejmé – Covid spôsobil neprimerané obmedzenie obchodu čo má za následok enormné zníženie objemov predaja tovarov a služieb. Z toho vyplývajúce už vyše ročné dotovanie chodu firmy nás už “prestalo baviť” tak sme sa rozhodli predaj a servis CROSCO ako aj chod firmy k 1.8.2021 definitívne ukončiť. 

Radi vám po tomto termine v pripade potreby poradime/pomôžeme ako súkromné osoby (mame aj zopár dielov), ale v prípade potreby nákupu nového stroja resp. náhradných dielov (ktoré nemáme) sa prosím ďalej obracajte na vyrobcu CROSCO, resp. jeho partnerov v ČR.

– stroje a diely pre CROSCO E-LINE (elektro) nájdete na croscoelektro.cz

– diely pre CROSCO B-LINE (benzin) nájdete na pepasport.eu

Stiahnite si z našich webstránok čo potrebujete (popisy, návody…) nakoľko stránka bude funkčná len cca. do konca roku 2021.

Ďakujeme za doterajšiu dôveru v nás a produkty CROSCO a želáme všetko naj, hlavne pevné zdravie!!!

JAPYS s.r.o., výhradne obchodné a technické zastúpenie CROSCO v SR.

***********************************

Vzhladom na opakujuce sa poskodenia zasielanych strojov (kolobeziek) zo strany kurierskych sluzieb aj napriek ich prepravnemu kartonovemu obalu s vystelkami je od 1.1.2021 mozny len ich osobny odber u nás. Dakujeme za pochopenie!

***********************************

Veľmi užitočná rada !!!

https://uzitocna.pravda.sk/peniaze/clanok/530852-co-robit-ak-jazdou-na-elektrickej-kolobezke-sposobite-inemu-skodu/ 

***********************************

Pozor AKCIA do konca januára 2019 na všetky ND k modelu B-LINE ktoré máme skladom (okrem kompletných motorov) pri výmene/montáži ND u nás DODATOČNÁ ZĽAVA na ND  -20%, pri zaslaní ND poštou POŠTOVNÉ ZDARMA !!!

Skladom poslednê voľné kusy CROSCO E-LINE SKedition2018 v TOP prevedeni “LIMITED EDITION” v konfiguracii navyše oproti SKedition2018 s LED displejom stavu akumulatora, držiakom dispeja a supersilného prednêho setu LED svetiel 2x1200LM v nezmenenej magickej cene 1999€. (obrazky obrazky doplnkov nižšie). Mať najlepšiu elektrokolobežku na trhu nikdy nebolo výhodnejšie…

NOVINKA v ponuke náhradných dielov pre model CROSCO B-LINE (benzin) – 8-zubové hnacie kolečko variatora. Vzhľadom na dlhodobú nedostupnosť uvedeneho dielu zo strany vyrobcu sme pre Vás zabezpečili vlastný produkt s dlhou životnosťou (v cenniku s oznacenim “SK”) špeciálne vyrobený z pevného oceľoveho jadra a vysoko oteruodolného nerezoveho ozubenia (v cenniku s oznacenim “SK”).

NOVINKY v ponuke príslušenstva pre model E-LINE:

Predné LED svetlo 600lm, predné extra výkonné LED zdvojené svetlo 2x1200lm (3 režimy svietenia) s držiakom, spätné zlkadlo ZEFAL CYCLOP, “pancierovy” zámok kolobežky, presný LED displej stavu akumulatora, 13.5 litrovy znackovy kufor GIVI na nosič… Ceny v cenníku alebo na dotaz…

.

V ponuke už inovovaná verzia modelu E-LINE s hlavným vypínačom v podobe kľúčika, ako pri aute/motocykli – zabudovaná spinacia skrinka s výkonným “silovým” relé pre odpojenie akumulátora a nie vypínač ako pri staršich kusoch  (zvýšená ochrana proti neoprávnenému použitiu či krádeži)…

.

Horùca novinka, exkluzívny model CROSCO S-LINE už v ponuke…. 

.

PRIPRAVUJEME … do predaja pripravujeme špeciálnu, rýdzo slovenskú verziu CROSCO S-LINE pre športovejšie založených záujemcov o elektrické CROSCO ktorá bude v ponuke IBA U NÁS v SR (stránka s info v príprave, zatiaľ viac cez telefón)

.

DOPREDAJ … v ponuke posledné kusy benzínovej verzie CROSCO B-LINE vo verzii OPTIMAL a vo FULL výbave ZDARMA!

.

Novinka v ponuke doplnkov pre CROSCO B-LINE (benzín)

CROSCO nosič zadný …….

Originálny CROSCO nosič je nasaditeľný na každú kostru modelu B-LINE, na zadný rám/madlo za sedlom, a je základom pre montáž defakto ľubovoľnej brašny, kufríka alebo košíka z ponuky cyklopríslušenstva, určených na zadný nosič. V horizontálno smere nepresahuje zadné koleso, takže netvorí obmedzenia pri parkovaní stroja v stiesnenejších podmienkach a ani pri prevoze stroja v aute.

.

Dovoľujeme si informovať vás v predstihu že v dňoch od 12.5.2017 do 12.6.2017 bude naša firma z dôvodu celofiremnej dovolenky uzatvorená. Z toho dôvodu nebude dočasne poskytovaný predaj strojov ani náhradných dielov a takisto ani servis. V prípade potreby nás preto, ak to je možné, kontaktujte v predstihu. Ďakujeme za pochopenie.

.

CROSCO E-LINE (ELEKTRO) už na slovenskom trhu v predaji – iba u nás!

.

Dovoľujeme si oznámiť vám že vzhladom na blížiaci sa štart predaja elektrickej verzie prechádzame na jednotné značenie celej produkcie CROSCO nasledovne:

benzin – doteraz “Motokolobežka CROSCO model STANDARD” … po novom “CROSCO B-LINE STANDARD

benzin – doteraz “Motokolobežka CROSCO model OPTIMAL” … po novom “CROSCO B-LINE OPTIMAL

elektro – označenie modelov bude v tvare “CROSCO E-LINE XX MP4” kde XX označuje približný dojazd v km (50/80/100) a MP4 znamená verziu motora

.

Aktuálne prebieha akcia “ŠŤASTNÝCH 88” – pozri sekciu “aktuálne akcie”

.

Tak a už sme aj na fejsbúku 🙂 : https://www.facebook.com/motokolobezky.crosco  Vraj už tam sú všetci a iba my sme chýbali 🙂

.

Aktuálne prebieha akcia na počesť našich narodenín – pozri sekciu “aktuálne akcie”

.

Do pozornosti: Od 1.1.2016 už prijímame aj HOTOVOSŤ (Registračná pokladňa)!!!

.

25.10.2015

Pozor veľký koncoročný výpredaj skladov – akcia VÝPREDAJ 2015PREDĹŽENÉ do konca JANUÁRA 2016!!! ….viac v sekcii “Aktuálne akcie”

.

1.10.2015

Upozorňujeme na prebiehajúcu akciu JESEN2015 … 

….. akcia ukončená. Ďakujeme Vám! 

 

18.8.2015

Vážení zákazníci/záujemcovia. V dňoch od 27.augusta 2015 do cca. 27.septembra budeme na dovolenke mimo SR. Preto ak máte záujem o stroj, diely, servis alebo poradenstvo prosím kontaktujte nás dovtedy čo najskôr alebo potom po uvedenom termíne. Keďže budeme v zahraničí nebude v tom čase možné vybaviť všetky vaše požiadavky. Na mailoch však priebežne budeme tak keby ste niečo potrebovali prosím ozvite sa – alebo zavolajte, podľa možností vybavíme čo pôjde na diaľku. Ďakujeme za pochopenie a prajeme veľa radosti s CROSCOm…!!!

.

30.7.2015

Nemôžeme si odpustiť ale musíme sa pochváliť čo CROSCO naozaj dokáže :

Náš spokojný zákazník najazdil s CROSCO-m až 6.000km za jednu letnú sezónu a mašinka poslúcha ako hodinky…

Náš spokojný zákazník dosiahol neuveriteľnú priemernú spotrebu 1,00 litra /100km (bežná rýchlosť nad 35 km/hod, hmotnosť jazdca cca 75kg, prevažne rovinatý profil cesty, denné jazdenie 40km do práce a 40km späť !)…

Náš spokojný zákazník dosiahol neuveriteľnú životnosť variátorového remeňa (prevodovka) až 2.880km (výrobca uvádza cca 1.000km)…

Nadšenci z Čiernohorskej železničky na Čiernom Balogu postavili pre svoje potreby experimentálnu “drezinu” (koľajové vozítko) na zrýchlený presun 1-2 ľudí po trati s použitím CROSCO 37ccm motora (max 1,00kW!) a CROSCO variátora. Tento experiment dopadol neuveriteľne – drezina sa rozbehla so zapriahnutým vagónom s 20 deťmi a učiteľkou, čo svedčí o sile tohto unikátneho CROSCO pohonného ústrojenstva…

(ďalšie perličky priebežne doplníme… 🙂 )

.

10.7.2015

Vážení zákazníci. Z dôvodu dlhodobo narastajúcich výrobných nákladov výrobcu bol tento nútený s platnosťou od 1/7/2015 upraviť ceny CROSCO (stroje aj náhradné diely) smerom nahor. My tento stav kopírujeme do cien pre slovenský trh až od 1/8/2015 preto neváhajte a využite ešte staré (výrazne nižšie) ceny ktoré pre vás máme do vypredania existujúcich skladových zásob motokolobežiek v SR – viď sekciu “cenník”.

.

5.6.2015

Vážení zákazníci/záujemcovia. V dňoch od 17.júna 2015 asi cca 3 týždne (cca do 8.júla) budeme na dovolenke. Preto ak máte záujem o stroj, diely, servis alebo poradenstvo prosím kontaktujte nás dovtedy čo najskôr alebo potom po návrate. Budeme v zahraničí a preto nebude v tom čase možné vybaviť vaše požiadavky. Na mailoch však budeme tak keby ste niečo potrebovali prosím ozvite sa – alebo zavolajte, podľa možností vybavíme čo pôjde na diaľku. Ďakujeme za pochopenie a prajeme veľa radosti s CROSCOm…!!!

.

1/2015

Skladom už CROSCO 2015 – nové ceny a detailný popis nájdete v príslušných sekciách tejto webstránky. Pár fotiek pre predstavu prikladáme aj tu:

.

Pre našich zákazníkov sú už od 17.10.2014 v SR skladom k dispozícii motokolobežky CROSCO modelový rad pre rok 2015 s technickými inováciami pre ďalšie významné zvýšenie spoľahlivosti a zníženie hlučnosti CROSCO – a to za ceny pre rok 2014. Každým dňom sa však očakáva úprava cien motokolobežiek CROSCO smerom hore, preto využite túto jedinečnú možnosť mať už to najnovšie a najlepšie ale ešte za „staré“ ceny + viď akciu „VIANOCE 2014“ (v sekcii Cennik)!

.

V dňoch 6.9.2014 do 28.9.2014 sme na dovolenke mimo SR preto nebudeme schopní plniť Vaše požiadavky okamžite. V súrnom prípade sme na telefóne a e-maili. V prípade požiadavky na nový stroj kontaktujte prosím našich partnerov v rámci SR – pár kusov CROSCO majú skladom, v prípade špeciálnych požiadaviek, potreby ND alebo servisných prác prosíme o strpenie do nášho návratu. Vďaka.

.

CROSCO sezóna 2014 je v plnom prúde, tovar skladom a ďalšie kusy na ceste… ste vítaní!

.

Pre rok 2014 sme pre vás okrem technologických vylepšení motokolobežky CRSCO pripravili zmeny v ponuke CROSCO – pre viac detailov pozrite https://www.unimoto.sk/produkt/modely/

.

Prajeme Vám všetko najlepšie v započatom roku 2014 a želáme hlavne veľa zdravia a lásky.

.

Oznamujeme našim cteným zákazníkom že sme započali s príjmom objednávok na motokolobežku CROSCO na sezónu 2014.

.

Veľká vianočná súťaž o motokolobežku CROSCO ukončená – výsledky nájdete na tomto YouTube weblinku

.

Upozorňujeme na prebiehajúcu Veľkú vianočnú súťaž o motokolobežku CROSCO ktorú na Vianoce losuje známy český šoumen “Ruda z Ostravy” – informácie a podmienky nájdete na tomto YouTube weblinku

Ruda z Ostravy Ruda z Ostravy2

Nie je možné pridávať komentáre.