Na tejto stránke nájdete aktuálny cenník CROSCO produktov a našich služieb vrátane aktuálnych akcií. Všetky uvedené ceny sú vrátane platnej 20% DPH. .

Cenník motokolobežiek CROSCO:

.

elektrická verzia CROSCO E-LINE v aktuálnej verzii:

CROSCO E-LINE SK2020 STANDARD EDITION … 2.049,00€ s DPH

CROSCO E-LINE SK2020 OPTIMAL EDITION … 2.099,00€ akcia 2.049,00 s DPH

CROSCO E-LINE SK2020 LIMITED EDITION … 2.199,00€ akcia 2.049,00 s DPH

.

CROSCO E-LINE SK2020 STANDARD EDITION v uvedenej cene obsahuje na rozdiel od výrobného štandardu pre CROSCO E-LINE vysokokvalitný hydraulický brzdový systém zn.SHIMANO so špeciálnymi páčkami zn. ZOOM obsahujúcimi elektronické mikrospínače pre bezpečné okamžité odpojenie motora pri brzdení, značkový výškovo nastaviteľný predstavec riadidiel pre pohodlnejšiu polohu rúk a chrbta, kvalitné bočné reflexné prvky (“svietiace” pásky) pre splnenie „litery zákona“ pre jazdu na verejných komunikáciách, ako aj unikátnu “zahnutú” redukciu hustenia pre ľahšie nahustenie pneumatík.

CROSCO E-LINE SK2020 OPTIMAL EDITION obsahuje oproti výbave STANDARD EDITION navyše otáčavo/sklopné bočné ľavé spätné zrkadlo zn. Zefal model CYCLOP, kvalitný robustný a odolný mechanický bezpečnostný zámok stroja, unikátny antidefekt gel SLIME napustený do oboch duší pre automatické a okamžité zacelenie defektu až do veľkosti 3mm (patent USA).

CROSCO E-LINE SK2020 LIMITED EDITION v uvedenej cene obsahuje oproti výbave OPTIMAL EDITION navyše originálny CROSCO nosič/držiak pre montáž kufra/košíka/brašny.

.

Jednotlivé doplnky výbavy je možné zakúpiť aj samostatne pri kúpe stroja, ale aj dodatočne!

.

Veľmi ľutujeme ale benzínový model CROSCO B-LINE ako aj elektrický športový model CROSCO S-LINE je absolútne VYPREDANÝ a jeho výroba UKONČENÁ.

.

Doplnky a náhradné diely CROSCO:

Ponuku a ceny nami dodávaných a odporúčaných doplnkov pre zvýšenie komfortu či bezpečnosti pri jazde na motokolobežke CROSCO, ako aj zoznam, obrázky a ceny náhradných dielov (ND) nájdete nižšie v príslušnom cenníku ND a doplnkov – klikni na príslušný link nižšie. S výberom Vám veľmi radi a ochotne poradíme a odporučíme Vám tú správnu, optimálnu kombináciu/variant pre Vás. 2

CROSCO B-LINE – cennik ND a doplnkov od 28.06.2019

CROSCO E-LINE – cenník ND a doplnkov od 22.10.2018

POZOR: Vzhľadom na ukončenú výrobu modelu CROSCO B-LINE je vyššie uvedený cenník ND k nemu len informatívny (orientačný) – aktuálnu cenu dielu a jeho dostupnosť si vždy u nás vopred overte telefonicky/e-mailom. Ozvite sa nám aj keď niečo hľadáte a v cenníku/cenníkoch to náhodou nenájdete, alebo Vám postačí aj použitý ale dobrý, cenovo extra výhodný diel – snažíme sa Vám pomôcť v každej situácii…

.

Naše služby pre vás:

Základný cenník našich služieb ako aj ceny prepravy/poštovné nájdete v nižšie uvedenom weblinku. Ostatné neuvedené služby dohodou.

JAPYS – cenník služieb

Pokiaľ zákazník požaduje vykonat naše služby mimo našich pracovných hodín radi pomôžeme ak to bude možné, ale sme oprávnení účtovať príplatok 100% k cenníkovým cenám poskytnutých služieb. Ďakujeme za pochopenie!

.

Obchodné, záručné, reklamačné a servisné podmienky:

JAPYS – obchodné a záručné podmienky

JAPYS – reklamačný poriadok

JAPYS – reklamačný protokol VZOR

.

CROSCO – súvisiaca legislatíva SR:

takto to “v kocke” vidíme my:

Pre elektrické kolobežky (kolobežky s pomocným motorčekom všeobecne) platia pravidlá ako pre bicykle:

Používanie elektrických kolobežiek sa riadi podľa pravidiel cestného zákona. Povinnosti a zákazy pre používateľov kolobežiek s pomocným motorčekom sa naposledy upravovali v decembri minulého roka (2019).

Na používateľa elektrickej kolobežky sa tak vzťahujú pravidlá ako na vodičov nemotorových vozidiel, teda podobné ako na cyklistov. To znamená, že primárnym miestom pohybu pre tento druh dopravného prostriedku sú cyklistické chodníky. Vodič však nesmie ohrozovať ani obmedzovať ostatných cyklistov.

Po cestách môže na elektrickej kolobežke jazdiť len vodič starší ako 15 rokov. Neplatí to v prípade obytnej zóny alebo poľnej cesty. Zákon nevylučuje ani pohyb elektrickej kolobežky po chodníku pre chodcov. V takom prípade však kolobežka nesmie ísť rýchlejšie ako rýchlosťou chôdze (do 6 km/h).

Vodič kolobežky s pomocným motorčekom nemôže byť pod vplyvom alkoholu. Výnimku tvorí jazda v obci alebo po ceste pre cyklistov, v takom prípade nemôže hodnota alkoholu v krvi prekročiť 0,5 promile.

.

CROSCO – súvisiaca legislatíva SR 

CROSCO – súvisiaca legislatíva SR – list z PZSR

CROSCO – súvisiaca legislatíva SR – doplnenie od 3.2018

ak chcete vedieť viac a detailne tu sú predmetné zákonné normy “v plnej kráse”:

Vyhláška 464.2009 o cestnej premávke

Zákon 8.2009 Z.z. o cestnej premávke

Zákon 725.2004 Z.z. o podmienkach prevádzky vozidiel v premávke na pozemných komunikáciách

Nariadenie EP_168.2013_SK

Zákon 106.2018 Z.z. o prevádzke vozidiel v cestnej premávke

.

!!! Dôležité upozornenie !!!

Sme pripravení Vám stroj u nás osobne odprezentovať, pomôcť Vám urobiť správne rozhodnutie ohľadom konečnej konfigurácie, umožniť skúšobné jazdy, pripraviť stroj k osobnému odberu, poskytnúť odborné poradenstvo, zabezpečiť náhradné diely a vykonať potrebný servis. Navyše, ak sa tak rozhodnete, náhradné diely na Vaše prianie radi zašleme poštou na akúkoľvek adresu v rámci SR. Napriek tomu ale upozorňujeme, že nie sme internetový obchod (webshop, eshop) ani zásielková služba v zmysle príslušných právnych predpisov SR, preto sa na nás nevzťahujú príslušné legislatívne ustanovenia súvisiace s týmto druhom predaja.

Nie je možné pridávať komentáre.