Na tejto stránke nájdete aktuálny cenník CROSCO produktov a našich služieb vrátane aktuálnych akcií. Všetky uvedené ceny sú vrátane platnej 20% DPH. .

Cenník motokolobežiek CROSCO:

.

elektrická verzia CROSCO E-LINE:

CROSCO E-LINE SK2019 … 2.019,00€ s DPH

CROSCO E-LINE SK2019 LIMITED EDITION … 2.149,00€ s DPH

CROSCO E-LINE SK2019 v uvedenej cene obsahuje na rozdiel od výrobného štandardu pre CROSCO E-LINE modelový rok 2019 hydraulický brzdový systém zn.SHIMANO s páčkami zn.ZOOM obsahujúcimi elektronické mikrospínače pre odpojenie motora pri brzdení, ako aj kvalitné bočné reflexné prvky (pásky) pre splnenie „litery zákona“ pre jazdu na verejných komunikáciách…  

CROSCO E-LINE SK2019 LIMITED EDITION v uvedenej výrazne zvýhodnenej cene obsahuje na rozdiel od CROSCO E-LINE SK2019 navyše sadu najoblúbenejších praktických doplnkov (príslušenstvo), a to značkový výškovo nastaviteľný predstavec riadidiel pre pohodlnú polohu rúk a chrbta, otáčavo/sklopné bočné ľavé spätné zkadlo zn. Zefal CYCLOP, originálny CROSCO nosič/držiak zadného kufra, špičkový elegantný uzamykateľný kufor zn. GIVI na zadný nosič, kvalitný a odolný mechanický bezpečnostný zámok stroja, originálnu “zahnutú” redukciu hustenia pneumatík pre ľahšie hustenie pneu, unikátny antidefekt gel SLIME napustený do duší pre automatické a okamžité zacelenie defektu až do 3mm (patent USA), ako aj originálne dizajnové 3D označenie LIMITED EDITION na tele stroja. 

Výbava LIMITED EDITION je dostupná IBA U NÁS !!!

.

Veľmi ľutujeme ale benzínový model CROSCO B-LINE ako aj elektrický športový model CROSCO S-LINE je absolútne VYPREDANÝ a jeho výroba UKONČENÁ.

.

Doplnky a náhradné diely CROSCO:

Ponuku a ceny nami dodávaných a odporúčaných doplnkov pre zvýšenie komfortu či bezpečnosti pri jazde na motokolobežke CROSCO, ako aj zoznam, obrázky a ceny náhradných dielov (ND) nájdete nižšie v príslušnom cenníku ND a doplnkov – klikni na príslušný link nižšie. S výberom Vám veľmi radi a ochotne poradíme a odporučíme Vám tú správnu, optimálnu kombináciu/variant pre Vás. 2

CROSCO B-LINE – cennik ND a doplnkov od 28.06.2019

CROSCO E-LINE – cenník ND a doplnkov od 22.10.2018

POZOR: Vzhľadom na ukončenú výrobu modelu CROSCO B-LINE je vyššie uvedený cenník ND k nemu len informatívny (orientačný) – aktuálnu cenu dielu a jeho dostupnosť si vždy u nás vopred overte telefonicky/e-mailom. Ozvite sa nám aj keď niečo hľadáte a v cenníku/cenníkoch to náhodou nenájdete, alebo Vám postačí aj použitý ale dobrý, cenovo extra výhodný diel – snažíme sa Vám pomôcť v každej situácii…

.

Naše služby pre vás:

Základný cenník našich služieb ako aj ceny prepravy/poštovné nájdete v nižšie uvedenom weblinku. Ostatné neuvedené služby dohodou.

JAPYS – cenník služieb

Pokiaľ zákazník požaduje vykonat naše služby mimo našich pracovných hodín radi pomôžeme ak to bude možné, ale sme oprávnení účtovať príplatok 100% k cenníkovým cenám poskytnutých služieb. Ďakujeme za pochopenie!

.

Obchodné, záručné, reklamačné a servisné podmienky:

JAPYS – obchodné a záručné podmienky

JAPYS – reklamačný poriadok

JAPYS – reklamačný protokol VZOR

.

CROSCO – súvisiaca legislatíva SR:

takto to “v kocke” vidíme my:

CROSCO – súvisiaca legislatíva SR 

CROSCO – súvisiaca legislatíva SR – list z PZSR

CROSCO – súvisiaca legislatíva SR – doplnenie od 3.2018

ak chcete vedieť viac a detailne tu sú predmetné zákonné normy “v plnej kráse”:

Vyhláška 464.2009 o cestnej premávke

Zákon 8.2009 Z.z. o cestnej premávke

Zákon 725.2004 Z.z. o podmienkach prevádzky vozidiel v premávke na pozemných komunikáciách

Nariadenie EP_168.2013_SK

Zákon 106.2018 Z.z. o prevádzke vozidiel v cestnej premávke

.

!!! Dôležité upozornenie !!!

Sme pripravení Vám stroj osobne odprezentovať, pomôcť Vám urobiť správne rozhodnutie ohľadom konečnej konfigurácie, umožniť skúšobné jazdy, pripraviť stroj k osobnému odberu, poskytnúť odborné poradenstvo, zabezpečiť náhradné diely a vykonať potrebný servis. Navyše, ak sa tak rozhodnete, tovar na Vaše prianie radi zašleme kuriérskou službou na akúkoľvek adresu v rámci SR. Napriek tomu ale upozorňujeme, že nie sme internetový obchod (webshop) ani zásielková služba v zmysle príslušných právnych predpisov SR, preto sa na nás nevzťahujú príslušné legislatívne ustanovenia súvisiace s týmto druhom predaja.

Nie je možné pridávať komentáre.